Om AAGIF

Velkommen til AAGIF.dk

årby senior 3
xl byg
høgh wibe
jv
hrs
dragshol
årby svinninge
32498186_10216147113933671_1648322346995417088_n

Årby kan nu igen tilbyde Håndbold. Vi arbejder på at få et hold tilmeldt til sæsonen 2022.

 

___________________

 

Aarby Fritidscenter

Melbygade 2 C

4400 Kalundborg

Tlf. 59 50 44 84 / 20 10 29 69

E-mail info@aarbyfritid.dk

 

_____________________________

Kontaktoplysninger for hovedbestyrelsen i AAGIF:

 

Formand

Filip Svend Nielsen

E -Mail: filipsvendnielsen@gmail.com

Mobil:28776143

 

Kasserer

Peter Hyldedahl Mosekjær

E -Mail:pemo@orbicon.dk

Mobil:29254032

 

Bestyrelsesmedlemmer:

Jim Iversen

                  E - Mail:jim.guldborg@gmail.com 

Mobil:20991677

 

Tobias Ziegler Jensen

           E - Mail: tz_jensen@outlook.dk 

Mobil: 26133553


Dennis Kløcker Andersen
E - Mail: Dennissvaller@gmail.com
Mobil: 24762470

_________________________ 

Badminton:

Formand:

Mikael Bermann

E-mail: m.bermann@mail.dk

Mobil:  53621334


 

Badminton - Kasserer:

Lars Høj Hansen

E-mail: lhh@ka-net.dk

Mobil: 40195052


_____________________________

Bordtennis

Formand:

Peter Bondesen

E-mail: PeterReimer_@live.dk

Mobil:  40 57 99 84


 

Bordtennis - Kasserer:

Hans Guldager Christiansen

E-mail: hclc@ka-net.dk

Mobil:  30110704


_____________________________

Fodbold senior

Formand:

Thomas Klejs Mortensen

E-mail: Thomas@klejs.com

Mobil: 40 18 73 63


 

Fodbold senior - Kasserer:

Thomas Klejs Mortensen

E -mail: Thomas@klejs.com

Mobil: 40187363


 

Filip Svend Nielsen

E - mail: filipsvendnielsen@gmail.com

Mobil: 28 77 61 43



Tobias Ziegler Jensen

E - mail: tz_jensen@outlook.dk

Mobil: 26133553 


 ___________________________ 

Volleyball

Formand:

Lars Ostermann

E-mail: Aarby.Volley@gmail.com

Mobil:


 

Volley - Kasserer:

Louise Gildberg

E-mail Louise6015@hotmail.com

Mobil: 28406993


__________________________


Håndbold

Marianne Eriksen

E - mail: silma@dbmail.dk

Mobil: 20737316


Ida Poulsen

E - mail: poulsen343@gmail.com

Mobil: 61167999


Winni Rasmussen 

E - mail : kimogwinni@live.dk

Mobil: 28597036



____________________________